محل تبلیغات شما

شبهه:

من یه سوال دارم در مورد حضرت مهدی(عج) سنی ها مدارك زیادیدارن كه میگن امام حسن عسكری(ع) اصلا بچه دار نمیشده بعد ما این همه حدیث از صاحبزمان داریم .پس واقعا این احادیث از كی هستی؟ مگه میشه سنی ها یه ادمو انكارمیكنن؟ من موندم واقعا حرف كی راسته؟ میشه راهنماییم كنین اخه من تا قبل این كهاین حرف ها رو از سنی ها نشنیده بودم اعتقاد زیادی به صاحب زمان داشتم . الان حتیباور نمیكنم صاحب زمان وجود داشته باشه. لطفا راهنمایم؟

پاسخ:

.
4.از امام کاظم ـ علیه السلام ـ نقل شده که در پاسخ یونس بن عبدالرحمن که از آن حضرتپرسید آیا شما قائم بالحق هستید؟

فرمود: منقائم بالحق هستم و لکن آن قائمی که (منظور شما است یعنی مهدی که) زمین را از وجوددشمنان خدا پاک می گرداند و آن را پر از عدل و داد می کند همان گونه که از ستم وجور پر شده است، او پنجمین فرزند من می باشد که غیبت طولانی خواهد داشت. که دراین غیبت طولانی گروها و اقوامی گرفتار ارتداد شده و عده ای نیز ثابت قدم میمانند.».[1]

بیش از نود وپنج روایت در این باره وارد شده است.[2]

5. از امامرضا ـ علیه السلام ـ نقل شده که در پاسخ به این سئوال که قائم (مهدی) از شما اهلبیت کیست؟ فرمود: چهارمین فرزندم، فرزند سرور کنیزان، که خداوند به واسطه او زمینرا از جور و ظلم پاک خواهد کرد. و اوست کسی که مردم در ولادت او شک خواهندکرد.».[3] بیش از نود روایت تصریح به این معنا دارد.[4]

140. شفای اهل بیت(علیهم السلام) و ویروس کرونا

140. ویروس کرونا و شفا و توسل به اهل بیت(علیهم السلام)

139. دین و راه‌حل مشکلات جهانی

ـ ,ها ,زمان ,امام ,السلام ,وجود ,سنی ها ,علیه السلام ,که در ,صاحب زمان ,شده که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس عاشقانه وبلاگ انتقال یافت نمایندگی پاناسونیک در تهران احادیث اهل بیت علیهم السلام Hope's info Cynthia's page windklapfolklib راهنمای طراحی تاسیسات داســـتـا نـــهـای دلـنـشـــیــن صـــــادق فال حافظ {{ تعبیر و دیدگاهی جدید }}