محل تبلیغات شما

شبهه:

من یه سوال دارم در مورد حضرت مهدی(عج) سنی ها مدارك زیادیدارن كه میگن امام حسن عسكری(ع) اصلا بچه دار نمیشده بعد ما این همه حدیث از صاحبزمان داریم .پس واقعا این احادیث از كی هستی؟ مگه میشه سنی ها یه ادمو انكارمیكنن؟ من موندم واقعا حرف كی راسته؟ میشه راهنماییم كنین اخه من تا قبل این كهاین حرف ها رو از سنی ها نشنیده بودم اعتقاد زیادی به صاحب زمان داشتم . الان حتیباور نمیكنم صاحب زمان وجود داشته باشه. لطفا راهنمایم؟

پاسخ:

د) شهادتخدمه و کنیزان و غلامان به رؤیت امام مهدی (علیه السلام): افرادی که در خانه امامعسکری (علیه السلام) مشغول خدمت بودند به همراه برخی کنیزان، از جمله کسانی بودندکه امام مهدی (علیه السلام) را ملاقات کردند، مانند خدمت کار منزل طریف خادم،[1] و خادمه ابراهیم بن عبده نیشابوری که همراهآقای خود، به زیارت چهره مبارک امام نائل گشت.[2]و ابو الادیان خادم[3] و ابو غانم که می گوید:

خداوند بهابومحمد عسکری (علیه السلام) پسری عطا فرمود که نامش را محمد گذارد و سه روز پس ازولادتش طفل را به اصحاب و یاران خود نشان داد و فرمود: این ولی امر شما پس از مناست، او خلیفه من بر شما است او همان کسی است که گردن ها در انتظار او کشیده خواهدشد و هنگامی که زمین از ظلم و ستم پرگردد، او قیام کرده و آن را از عدل و دادپرخواهد کرد».[4]

140. شفای اهل بیت(علیهم السلام) و ویروس کرونا

140. ویروس کرونا و شفا و توسل به اهل بیت(علیهم السلام)

139. دین و راه‌حل مشکلات جهانی

امام ,السلام ,ها ,علیه ,زمان ,صاحب ,علیه السلام ,سنی ها ,صاحب زمان ,عسکری علیه ,پس از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جراحی بینی|شکم|جراحی سینه|گوش|جراحی پلک|زیبایی|clinicsurgery robin5858 Karin's info اشعار احمد محمود امپراطور زراعت، علوم و تکنولوژی بذر، فیزیولوژی گیاهی طب سنتی ایرانی خرید کارت ویزیت بهترین زندگی تبلیغات و بازاریابی senrarytsi