محل تبلیغات شما

پرسش:

حدود پنج سال پیشبا زنی آشنا شدم كه با ادعای معلم بودن و گویندگی كلاس، تشكیلاتی دارد. از یكسال پیش به حرف هایش شك كردم. شدیدا اعتقاد داشت كه ما نباید بدون معلم (یعنی خودش)قرآن بخوانیم. به لطف خدا، شخصا از خانواده مذهبی هستم. امسال به سبب بیكاری و فراغتتوفیق داشتم دو بار قرآن را با معنی كامل از دو مترجم بخوانم. هیهات كه این زن شیطانیاست كه ادعای خیرخواهی میكند. از اول مهر ماه بعد از اینكه ادعا كرد در ارتباط مستقمبا امام زمان(ع) است كلا قطع رابطه كرده ام. من پس از خواندن قرآن و كتاب های ائمهو احیای دین (علامه عسكری) فهمیده ام كه بسیاری از كارهایی كه ما را به نام بندگی وادارمیكرد ، حرام و كهانت و رمالی و جادو بوده است. در حال حاضر این زن حدود 50 شاگرد و12 مرید جان بر كف دارد. در این ایام محرم مطابق سال های پیش مراسم دارد و حلقه ایدارد كه معلوم نیست سماع است، نوحه است، یا چیست. و با پول حرامی كه به تازگی فهمیدهام از كجا می آید نذری می دهد و به نام امام حسین مظلوم و امیر المومنین ، برای خودشتبلیغ می كند. متاسفانه در میان مریدانش تعدادی تحصیلكرده (از جمله خود من كه با نامو اعتبارم در موارد زیادی مورد سوءاستفاده قرارگرفتم) و تعدادی فرزند شهید هم هستند.از دانشمندان طلب كمك برای جبران و آگاه سازی دیگرانی دارم كه همچنان مرید جان بر كفاو هستند.

پاسخ:

یكی از حكمت های غیبت امام عصر ـ علیه السلام ـ كه در روایات به آن اشارهشده است آزمایش و امتحان مردمان آخرامان است. امام موسی بن جعفر ـ علیه السلام ـمی فرماید: هنگامی كه پنجمین فرزندم غایب شد مواظب دین خود باشید، مبادا كسی شما رااز دین خارج كند. او ناگزیر غیبتی خواهد داشت، به طوری كه گروهی از مؤمنان از عقیدهخویش بر می گردند. خداوند به وسیله غیبت (او)، بندگان خویش را آزمایش می كند.[1]

این آزمایش را به چند شكل می توان به تصویر كشید:

140. شفای اهل بیت(علیهم السلام) و ویروس کرونا

140. ویروس کرونا و شفا و توسل به اهل بیت(علیهم السلام)

139. دین و راه‌حل مشکلات جهانی

كه ,امام ,ـ ,آزمایش ,دین ,ام ,كه ما ,فهمیده ام ,می كند ,بر كف ,جان بر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

lisisdowas critenpoba گرمایش عشق جامعه‌شناسی اطلاعات دانلود نوحه و مداحی دکترنادر نوری - کرمانشاه - Dr Naader Noory عاشقان مولا Holly's style ساعت مچی رولکس Rolex فیک های کپی ارزان مردانه زنانه 2021 جوانان ویس {مویلحه}